Hayat Sigortası

Hayat sigortası, sigorta şirketinin belli bir prim karşılığında sigortalının sözleşmede belirtilen süre içinde ve sözleşmede belirtilen hallerde yaşam kaybı, kritik hastalık, işsizlik, tam ve kalıcı sakatlık gibi durumlarda belirlenen kişilere veya sözleşmede belirtilen süreden daha uzun hayatta kalması halinde sigortalıya sigorta bedelini ödediği sigorta türüdür.
Hayat sigortaları başınıza beklenmedik bir olay gelmesi durumunda, sizi ve sevdiklerinizi güvenceye almasının yanı sıra birikim yapmanıza da olanak sağlar.

Hayat sigortası ile hangi teminatlara sahip olabilirim?
İhtiyacınıza yönelik seçeceğiniz hayat sigortası ile hayatta kalma, yaşam kaybı, kritik hastalıklara yakalanma, kaza sonucu yaşam kaybı, kaza ya da hastalık sonucu tam/kısmi ve kalıcı sakatlık, tedavi giderleri, gelir kaybı, gündelik tazminat, istemdışı işsizlik, geçici sakatlık ve hastaneye yatırılma gibi dönüşümlü iş göremezlik teminatlarına sahip olabilirsiniz.
Teminatlarınız seçeceğiniz ürüne ve sözleşmenize göre değişebilir.

Bireysel Emeklilik Sigortası (BES)

Çalışan çalışmayan, genç yetişkin herkese hitap eden ve bugünkü hayat standardınızı emeklilik döneminizde de sürdürmenizi sağlayan güvenli bir tasarruf ve yatırım aracıdır.

%25 devlet katkısı ile tasarruflarınız daha da büyüsün.

Birikimleriniz emeklilik yatırım fonları ile değerlensin.

Emeklilikte ister toplu para, ister düzenli maaş alın.

Sosyal güvenlik ve yatırım danışmanlığı hizmetinden faydalanın.

Anlaşmalı sağlık kuruluşlarından indirimli yararlanın.

İhtiyaç halinde ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmeti alın.

Seçeceğiniz ürüne göre; kişiye özel yatırım danışmanlığı, katkı payı ödeme teminatı, ferdi kaza teminatı ve özel müşteri hizmetleri gibi pek çok avantajdan faydalanın.

Tüm Hakları Saklıdır.

Bugün Ücretsiz Bir Teklif Alın!